Sinfonia Baltica
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara
Małe jest piękne

Małe jest piękne

 20/15 zł

Zapraszamy na nietuzinkowy koncert małych wirtuozów, którzy zagrają m.in.  Koncert fortepianowy D-dur J. Haydna, czy Preludia taneczne W. Lutosławskiego... Spotkanie z orkiestrą i młodymi artystami dopełni muzyczna zabawa i prezenty dla każdego!

więcej Niedziela, 24 lutego 2019 godz. 12:00
Muzyka Latynoamerykańska

Muzyka Latynoamerykańska

 15 zł

 W programie m.in. aranżacje dzieł A. Piazzolli, A. Marqueza, czy A. Ginastera

Występują: 
Klaudiusz Baran (bandoneon)
Łukasz Kuropaczewski (gitara)
Ruben Silva (dyrygent)
Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica
---
koncerty odbywają się w godz.: 9:00 oraz 11:00
więcej Piątek, 1 marca 2019 godz. 09:00
Muzyka Latynoamerykańska

Muzyka Latynoamerykańska

 50/40/35 zł

 W programie m.in. aranżacje dzieł A. Piazzolli, A. Marqueza, czy A. Ginastera

Występują: 
Klaudiusz Baran (bandoneon)
Łukasz Kuropaczewski (gitara)
Ruben Silva (dyrygent)
Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica
 
więcej Piątek, 1 marca 2019 godz. 19:00
IRLANDIA

IRLANDIA

 bilety: 50/ 40/ 30 zł

 Irlandia, kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko IRLANDIA to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków. Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi, że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem! Gościem specjalnym będzie Ruth McKenna – gwiazda tańca irlandzkiego, tancerka widowiska Riverdance. Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska "Usłyszeć Taniec" oraz irlandzki zespół Macalla Trio.

Skład:
Tomasz Biela: gitara akustyczna, basowa, jazzowa,
Małgorzata Mycek: śpiew (również w irlandzkim języku Gealic), bodhran, cajon, małe instrumenty perkusyjne.
Ewelina Grygier: irlandzki flet poprzeczny, thin whistle, low whistle.
Mateusz Wójcik: taniec
Ruth McKenna: taniec
więcej Sobota, 9 marca 2019 godz. 19:00
Muzyka Latynoamerykańska

Muzyka Latynoamerykańska

 20/15 zł

Spotkaniu Orkiestry Sinfonia Baltica dyrygowanej przez Rubena Silvę ze słupskimi rodzinami towarzyszyć będą rytmy muzyki latynoamerykańskiej. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy ponownie parę tancerzy: Karolinę Smolińską wraz z Tomaszem Smolińskim, którzy zaprezentowali już nam swe mistrzowskie zdolności w na początku tego roku! Zdjęcia z tego niezapomnianego koncertu są dostęne w naszej galerii: https://www.filharmonia.sinfoniabaltica.pl/filharmonia/galeria-2/karnawal-wiedenski-11012019/

więcej Niedziela, 10 marca 2019 godz. 12:00
Z Orkiestrą przez Epoki

Z Orkiestrą przez Epoki

 35/30/25 zł

Po raz pierwszy dyrygent-rezydent, Daniel Sałaciński, uczestnik programu Instytutu Muzyki i Tańca “Dyrygent-rezydent” samodzielnie poprowadzi Orkiestrę Sinfonia Baltica. Koncert urozmaici solista, Maksym Dondalski (skrzypce). W programie: A. Panufnik, Epitafium Katyńskie, M. Karłowicz, Koncert skrzypcowy, R. Schumann, IV Symfonia d-moll.

więcej Piątek, 15 marca 2019 godz. 19:00
Dirty Dancing

Dirty Dancing

 20/15 zł

Marcowy koncert Słupskiej Sinfonietty będzie pełen energii! Orkiestra zaprezentuje się w repertuarze rozrywkowym, na który złożą się największe taneczne hity lat 70 i 80. Nie zabraknie popularnych utworów polskich i zagranicznych, a także piosenek ze znanych musicali, w aranżacjach Macieja Banachowskiego.  

więcej Niedziela, 17 marca 2019 godz. 17:00
Czar klasycznych brzmień

Czar klasycznych brzmień

 40/35/30 zł

V Symfonia  L. Beethovena, znana jako “Symfonia Losu” to bez wątpienia najbardziej znana symfonia tego kompozytora. Te jakże popularne dźwięki towarzyszyć będą baśniowej podróży po świecie muzyki. W programie znajdą się również: Concertante na flet, obój i orkiestrę F-dur I. Moschelesa i Uwertura z opery Czarodziejski flet W.A. Mozarta. Orkiestrę Sinfonia Baltica poprowadzi Ruben Silva. Solistkami koncertu będą: Iwona Przybysławska (obój) oraz Joanna Antolak - Bielak (flet).

---

więcej Piątek, 29 marca 2019 godz. 19:00
Koncert Pasyjny

Koncert Pasyjny

 30/25 zł

W duchu przedświątecznym Okriestra Sinfonia Baltica pod batutą Rubena Silvy zaprasza na uroczysty Koncert Pasyjny, który odbędzie się w kościele NMP w Słupsku ! Wykonane zostanie  Requiem J. Ruttera z bardzo piękną, poruszającą do łez muzyką.  Wydarzenie uświetni młoda, utalentowana solistka: Katarzyna Marczewska (sopran) oraz  Chór Iuventus Cantans.

więcej Sobota, 6 kwietnia 2019 godz. 19:30