Kabaret Hrabi - Ariaci

7 maja 2024 r. godz. 20:30
Sala koncertowa, ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk
Wydarzenia gościnne
Bilety 140/130/120/110/100 zł

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od filharmonii występ Kabaretu Hrabii - Ariaci zostaje przeniesiony na 07 maja 2024r. Bilety zachowują ważność!

Jeżeli, zakupili Państwo bilet w kasie filharmonii, można dokonać zwrotu w dniu 28.02.2024r w kasie filharmonii w godz. 10-17:30 oraz 19:30-20:30

Kabaret Hrabi - Ariaci

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męską charyzmą reszty zespołu, czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Specjalnym Gościem programu jest z kolei światowej sławy śpiewak operowy, meloman i komik. Obdarzony niezwykłym poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączący dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

 

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Gość Specjalny.