Aktualności

2411.2022
Konkurs na stanowisko:  Muzyk
Konkurs na stanowisko: Muzyk orkiestrowy - Wiolonczela - Zastępca koncertmistrza wiolonczel

Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara w Słupsku ogłasza konkurs na stanowisko: Muzyk orkiestrowy — Wiolonczela - Zastępca koncertmistrza wiolonczel.

2010.2022
Zmiana godziny koncertu
Zmiana godziny koncertu "Dziadek do orzechów" - Mikołajki z muzycznej bajki

Informujemy, iż nastąpiła zmiana godziny koncertu familijnego "Dziadek do orzechów" - Mikołajki z muzycznej bajki 11 grudnia 2022 r.

0710.2022
Lokale użytkowe do wynajęcia
Lokale użytkowe do wynajęcia

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara wynajmie pomieszczenia użytkowe zlokalizowane w Słupsku przy ul. Lutosławskiego 1. Lokale znajdują się na II piętrze zabytkowego budynku w ścisłym centrum miasta.

0710.2022
Rzeczy zagubione
Rzeczy zagubione

Rzeczy zagubione na sali koncertowej Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara można odbierać w portierni budynku Filhamonii.

1503.2022
Oświadczenie dyrektorów
Oświadczenie dyrektorów pomorskich instytucji artystycznych

"W obliczu wojny i ogromnej tragedii, z jaką spotyka się Naród Ukraiński, jako dyrektorzy pomorskich instytucji artystycznych nie widzimy możliwości współpracy z rosyjskimi i białoruskimi instytucjami i artystami...

1301.2022
StART - promocyjne ceny
StART - promocyjne ceny biletów dla uczniów i studentów

Informujemy, iż w ramach programu StART wprowadzamy promocyjne ceny biletów dla wszystkich uczniów i studentów do 26. roku życia.