POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA 
im. Wojciecha Kilara

Telewizja Kłamie

Niedziela, 13 września 2020 godz. 18:00

Szanowni Państwo! Spektakl kabaretowy "Telewizja Kłamie" jest ODWOŁANY. 
Klientów, którzy zakupili bilety na wydarzenie W KASIE FILHARMONII, zapraszamy po zwrot gotówki. 

W przypadku zakupienia biletów poprzez system internetowy, prosimy o kontakt z portalem. 

 

________________________________________________________________________________

 

 

13 września 2020 zapraszamy na niesamowitą komedię kabaretową napisaną przez lidera kabaretu PARANIENORMALNI - Michała Paszczyka pt. TELEWIZJA KŁAMIE


Całkowicie świeże widowisko kabaretowe o telewizjach dobrze nam znanych (TVP, TVN, Polsat, TRWAM), o prowadzących i gościach, o tym co na ekranie i poza nim! Dwie godziny śmiechu, które będziecie wspominać długo!

Spektakl kabaretowy w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i całego zespołu aktorskiego: Tamary Arciuch, Bartosza Opani i Adama Fidusiewicza, napisane przez autora sukcesu skeczy Paranienormalnych - Michała Paszczyka, pełne dowcipu i nawiązań do aktualnych wydarzeń, aktorskiej finezji i kunsztu, niepowtarzalne i oryginalne, grane przez jeden, stały i zgrany skład . To po prostu trzeba zobaczyć.

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.
- Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
- Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,
- Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,
- Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam.

 

Widzowie wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu w kabarecie gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor -  Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!! 

Bilety dostępne w kasie filhamonii i na portalach:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49695/S%C5%82upsk/Telewizja+K%C5%82amie/

https://biletyna.pl/event/view/id/138622