Osiecka po męsku

22 lipca 2018 r. godz. 12:00

OSIECKA PO MĘSKU

Koncert "Osiecka po męsku" w wykonaniu Marcina Januszkiewicza to spojrzenie na piosenki Poetki z męskiej perspektywy. Jak jednak zauważa artysta: "Jeśli ktoś się spodziewa hardrockowego brzmienia albo jakiegoś mocnego uderzenia, to się trochę rozczaruje". Marcin Januszkiewicz jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie i aktorem m. in. Teatru Studio, Teatru Współczesnego w Warszawie, Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. W 2011 został pierwszym w historii Konkursu Laureatem I nagrody Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej".  W 2017 r. zdobył Grand Prix Złoty Tukan oraz Tukana Dziennikarzy  38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, wykonując Nim wstanie dzień (Osiecka/Komeda) oraz Pieśń Legionów Polskich.

Podczas koncertu "Osiecka po męsku" usłyszymy m.in.: Nim wstanie dzień z muzyką Krzysztofa Komedy, Cyrk nocą z muzyką Jacka Mikuły, Wariatka tańczy i Niech żyje bal z muzyką Seweryna Krajewskiego, Od nocy do nocy z muzyką Waldemara Kazaneckiego.

Koncert z cyklu "Garden Party u Karola 3"

Miejsce: Park im. J. Waldorffa

Zrealizowano ze środków Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego.