WIELKA GALA OPERETKOWA JOHANN STRAUSS SHOW I PRZYJACIELE

Wydarzenia gościnne
Bilety 140/130/120/110 zł

UWAGA!

Z decyzji organizatora koncertu (niezależnie od Filharmonii) wydarzenie gościnne "Wielka Gala Operetkowa Johann Strauss i Przyjaciele" zostało odwołane.

Po zwrot pieniędzy za bilety (w takiej formie, w jakiej zostały one zakupione: karta lub gotówka) zapraszamy do kasy Filharmonii do dnia 20 marca 2024 r..

WIELKA GALA OPERETKOWA JOHANN STRAUSS SHOW I PRZYJACIELE - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów.

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, Royal Strauss Orchestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów.

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji. Przepiękne układy choreograficzne w perfekcyjnym wykonaniu Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem.

Wspaniały zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia.

Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

W show biorą udział:

Ballet - Soliści Grand Royal Ballet

Tenor: Olek Lanovy (Opera Lwowska, K&K Berliner Fhilharmoniker) /Łukasz Wroński (Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie)

Sopran koloraturowy: Anna Schumarina - K&K Berliner Fhilharmoniker)/Anastasia Kornutiak sopran koloraturowy

Mezzosopran: Lilia Nikitchuk - K&K Berliner Fhilharmoniker/Anastasia Poliszczuk

Baryton: Stepan Drobit (Opera Lwowska K&K Berliner Fhilharmoniker) / Adrian Domarecki (K&K Berliner Fhilharmoniker, Magdeburg Opera)

Orkiestra: Royal Strauss Orkiestra