Strażak Sam Na Żywo - Cyrkowa Przygoda

Bilety 85/75/60/50 zł

Strażak Sam w teatrze

Cyrkowa Przygoda

Po raz pierwszy w Polsce, na żywo!

Bajka, która podbiła serca małych widzów na całym świecie!

Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały, muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki. Znakomity, międzynarodowy spektakl, który podbił serca małych widzów w całej Europie, już w Polsce! Strażak Sam Na Żywo to premierowe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa. Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach: Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter, najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie 9. premierowych piosenek!! Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych. Międzynarodowym przebój teatralny zobaczyło już ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Polska wersja powstała z udziałem aktorów dubbingujących bajkę.

Wszystkie dzieci do 2 roku życia mają wstęp bezpłatny. Przedawnie trwa 65 min. i po każdym spektaklu, we foyer, widzowie mają możliwość spotkania się z jednym z bajkowych bohaterów. W Polsce przedstawianie zobaczyło już ponad 30 tys. widzów. Warto się pośpieszyć, bo bilety bardzo szybko się wyprzedają.

Ważne informacje organizacyjne: Spektakl trwa 65 min, nie ma przerw Nie ma biletów ulgowych. Nie można płacić bonem turystycznym Nie ma możliwości rezerwacji biletu. Dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny, zajmują miejsca na kolanach opiekuna. Opiekun musi mieć swój bilet i dokument potwierdzający datę urodzenia (akt urodzenie, książeczka zdrowia itp.). Każde dziecko, które ukończyło 2 roku życia musi posiadać swój bilet. Każde dziecko poniżej 12 lat musi przebywać na spektaklu pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci na sali bez opieki. Dzieci poruszające się na wózku inwalidzkim mają bezpłatny wstęp i zajmują specjalnie wyznaczone miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Opiekun musi posiadać wejściówkę. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów wychodzi na ściankę PR umieszczoną w hall. Tam można robić grupowe pamiątkowe zdjęcie z chętnymi dziećmi. Nie ma możliwość robienia zdjęć indywidualnych z aktorami. Nie ma możliwości wchodzenia na scenę i robienia zdjęć ze scenografią. W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, polecamy zakup biletów elektronicznych, żebyśmy mogli wysłać do Państwa komunikaty związane z organizacją wydarzeń.

Limity zakupu:

W przypadku tego wydarzenia obowiązuje limit 8 biletów na osobę oraz na kartę kredytową.

Organizatorem wydarzenia jest: Good Walk sp. z o.o.