Sławek Uniatowski * THE BEST OF II * Ciechowski * Wodecki * Sinatra * Zaucha

17 czerwca 2021 r. godz. 20:30
Sala koncertowa, ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk
Wydarzenia gościnne
Bilety 110/100 zł
KUP BILET

Koncert przeniesiony z dnia 16.05.2021 roku.

Bilety zachowują swoja ważność.

W związku z koniecznością zastosowania środków bezpieczeństwa związanych z zachowaniem odstępów między uczestnikami na widowni, osobom które już nabyły bilety zmianie ulegną miejsca.
Informację otrzymają Państwo drogą mailową z bileterii, o sposobie postępowania, w celu wyboru nowych miejsc.

---------------------------------------------
Wydarzenie realizowane przy wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 - Fundusz Wsparcia Kultury.
---------------------------------------------

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha.

Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2021 rok.

Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.