"Jesienna..." - Stanisława Celińska

24 maja 2022 r. godz. 19:00
Sala koncertowa, ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk
Wydarzenia gościnne

Uwaga! Ze względów chorobowych koncert "Jesienna" Stanisławy Celińskiej został przeniesiony na 24 maja 2022r. 

 

"JESIENNA Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu - na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

„Jesienna…” - to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać Zarówno koncert, jak i płyta „Jesienna…” to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.

 

Organizatorem wydarzenia jest: Agencja Wydawniczo Reklamowa - Doradztwo Wiesław GłodekArtystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:

Wojciech Olszewski - fortepian

Kuba Frydrych - gitary

Krzysztof Samela - kontrabas

Julia Muraszko - skrzypce

Paweł Pełczyński - saksofon

Janusz Muraszko - akordeon

Maciej Muraszko - perkusja