Garden Party u Karola 6 - Piosenki z Kabaretu Starszych Panów

11 lipca 2021 r. godz. 12:00
Park im. Jerzego Waldorffa, 76-200 Słupsk
Wydarzenia PFSB

W programie Piosenka jest dobra na wszystko  znajdą się piosenki z Kabaretu Starszych Panów przywołujące najświetniejszy duet muzyczno-literacki i intelektualny dorobek Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory z charakterystycznym dla nich poczuciem humoru, dystansem do życia,  ogromną wrażliwością i - tak rzadkim teraz - inteligentnym dialogiem z wymagającą publicznością.

Program przygotowała i wykona aktorka Julita Kożuszek-Borsuk.

Artystka zadebiutowała 1991 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W latach 1994–2002 była aktorką warszawskiego Teatru Rampa na Targówku. Obecnie współpracuje z różnymi teatrami warszawskimi ( m.in.: Teatr Muzyczny Roma, Komedia, Teatr na Woli, Teatr Staromiejski, Teatr Kamienica, Teatr Rampa).

Przez wiele lat występowała w cyklicznym programie Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza, w którym wcielała się m.in. w postać redaktorki Mazurskiego Radia Regionalnego. Pojawia się także epizodycznie w serialach i w programach telewizyjnych, pracuje też w dubbingu. Podczas recitalu artystce będzie  akompaniować przy fortepianie Dorota Wasilewska.

Wszystkie koncerty odbywają się przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa w niedzielę o godz. 12.00.
Wyjątek stanowi koncert orkiestry inaugurujący cykl, który odbędzie się 4 lipca na scenie przed Ratuszem.
W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii.

Sfinansowano ze środków Miasta Słupska