Garden Party u Karola 6 - Muzyka Sfer 2

8 sierpnia 2021 r. godz. 12:00
Park im. Jerzego Waldorffa, 76-200 Słupsk
Wydarzenia PFSB

Koncert jest wyjątkową kombinacją brzmienia gongów i mis dźwiękowych z muzyką elektroniczną. To połączenie jednych z najstarszych instrumentów naszej cywilizacji z instrumentami elektronicznymi, m.in. syntezatorami i looperami.

Stylistycznie dotyka takich gatunków jak ambient, post-rock, szeroko pojęta elektronika. Przestrzeń i minimalizm. Pojawiają się również ściany dźwięku i cisza. Koncert osnuty jest na opowieściach o muzyce sfer z odrobiną filozofii. A wszystko to za sprawą śląskiego multiinstrumentalisty Macieja Hanuska.

Wszystkie koncerty odbywają się przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa w niedzielę o godz. 12.00.
Wyjątek stanowi koncert orkiestry inaugurujący cykl, który odbędzie się 4 lipca na scenie przed Ratuszem.
W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii.

Sfinansowano ze środków Miasta Słupska