Garden Party u Karola 6 - Handszpaki

18 lipca 2021 r. godz. 12:00
Park im. Jerzego Waldorffa, 76-200 Słupsk
Wydarzenia PFSB

Handszpaki to trzyosobowy zespół słupskich muzyków, którzy z radością wykonują, jak sami określają, Szanty Masowego Rażenia. Istnieją od blisko 20 lat. W repertuarze mają pieśni kubryku czyli rozrywkowe piosenki o tematyce morskiej oraz szanty - pieśni pracy. Formację tworzą: Piotr Merecki – śpiew, gitara, Marek Rogala - śpiew, akordeon, Maciek Sierosławski - gitara basowa, śpiew. Handszpaki pojawiają się na rozmaitych lokalnych imprezach, propagując wspólne śpiewanie. W 2001 roku zagrali także w ambasadzie polskiej w Paryżu.

Wszystkie koncerty odbywają się przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa w niedzielę o godz. 12.00.
Wyjątek stanowi koncert orkiestry inaugurujący cykl, który odbędzie się 4 lipca na scenie przed Ratuszem.
W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii.

Sfinansowano ze środków Miasta Słupska