Edukacja na +

Zapraszamy do przystąpienia do programu dedykowanego szkołom „Edukacja na plus”. Wszystkie Państwa zamówienia na ofertę edukacyjną dla szkół oraz placówek przedszkolnych będą premiowane. W ten sposób nasza Filharmonia chciałaby podziękować za pracę na rzecz kształcenia młodego odbiorcy. Przygotowaliśmy dla Państwa Program Lojalnościowy. Wraz z początkiem sezonu artystycznego, nauczyciele otrzymają KARTY LOJALNOŚCIOWE z miejscem na 3 pieczątki. Aby zdobyć 1 pieczęć, należy wziąć udział w 1 koncercie edukacyjnym, wraz ze swoimi podopiecznymi. Po uzbieraniu 3 pieczęci (wzięciu udziału w 3 koncertach edukacyjnych), nauczyciel (po zgłoszeniu tego faktu w Impresariacie Filharmonii) otrzyma jedno podwójne zaproszenie na wybrany koncert Orkiestry w danym sezonie artystycznym. W przypadku, gdy zebranie 3 pieczęci nastąpi pod koniec sezonu artystycznego (czerwiec), nauczyciel będzie miał możliwość wyboru koncertu w następnym sezonie artystycznym. Dodatkowo, dla najbardziej aktywnych placówek i nauczycieli przewidujemy drobne podziękowania.

 

Korzyści z udziału w programie:

  • podwójne zaproszenie na wybrany przez siebie koncert Orkiestry

  • podziękowanie dla najbardziej aktywnych placówek i nauczycieli

     

Jak to działa:

  • za każdy koncert edukacyjny pieczątka na karnecie

  • po uzbieraniu 3 pieczęci, zgłoszenie faktu w Impresariacie i odebranie podwójnego zaproszenia na jeden z koncertów Orkiestry

     

Karty Lojalnościowe będą rozprowadzane do placówek edukacyjnych z początkiem nowego roku szkolnego. Zebranie pierwszej pieczęci na karcie lojalnościowej oznacza przystąpienie do programu i akceptację regulaminu.

Bądźcie razem z nami!