POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA 
im. Wojciecha Kilara

Edukacja na plus

Poniedziałek, 9 września 2019 godz. 09:53

Zapraszamy do przystąpienia do programu dedykowanego szkołom „Edukacja na plus”. Wszystkie Państwa zamówienia na ofertę edukacyjną dla szkół oraz placówek przedszkolnych będą premiowane. W ten sposób nasza Filharmonia chciałaby podziękować za pracę na rzecz kształcenia młodego odbiorcy. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Państwa Program Lojalnościowy. Dwa razy w roku, dokładnie z końcem pierwszego i drugiego półrocza będziemy wybierać placówki, które zbiorą największą liczbę punktów, czyli najlepiej współpracują z Polską Filharmonią Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara.

Kryteria wyboru to ilość pieczątek na karnecie, na koncie nauczyciela.

Korzyści z udziału w programie:

  • każda zakupiona impreza grupowa jest podstawą do otrzymania pieczątki

  • zebrane pieczątki gromadzą się na koncie nauczyciela

  • zebrane pieczątki ważne są w danym sezonie artystycznym

Jak to działa:

  • za każde wydarzenie edukacyjne dodatkowo pieczątka na karnecie

Nagrodą jest podwójne zaproszenie na jeden z koncertów Orkiestry za pierwsze półrocze oraz jedno podwójne zaproszenie na koncert kończący sezon artystyczny. Zaproszenie otrzymują nauczyciele. Dla szkoły/placówki, której uczniowie korzystali z oferty najprężniej, na zakończenie sezonu drobny upominek w postaci statuetki „Przyjaciela Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara” oraz lekcja muzyki w Filharmonii.

Jak dołączyć do programu:

  • Deklarację chęci udziału wraz z deklaracją RODO w programie nauczyciel przesyła do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara na adres impresariat@sinfoniabaltica.pl lub pozostawia w kasie Filharmonii. (dokumenty do pobrania w kasie, można również zgłosić telefonicznie i wówczas prześlemy Państwu potrzebne dokumenty mailem).