WALDEK RYCHŁY I PRZYJACIELE

21 lipca 2019 r. godz. 12:00

Garden Party u Karola 4 -  WALDEK RYCHŁY I PRZYJACIELE

Waldemar Rychły to muzyk, kompozytor i aranżer znany słupskiej publiczności. Z wykształcenia jest architektem. Razem z bratem Maciejem współtworzył istniejący nieprzerwanie od połowy lat 80-tych, legendarny Kwartet Jorgi.

Jego muzyka bazuje na elementach ludowej tradycji wielu narodów, korzysta z doświadczeń muzyki klasycznej i jazzu. Zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą, brał udział w wielu festiwalach, współpracował z wieloma teatrami. Ma na koncie kilkanaście płyt.

Obecnie jest również aktywnym twórcą muzyki filmowej. Działalność koncertowa pozostaje do dziś różnorodna i wciąż się rozwija. W projekcie Waldemar Rychły i Przyjaciele prezentuje w duetach, triach, kwartetach czy kwintetach nowe, rozbudowane, aranżacje motywów obecnych w jego muzyce filmowej lub teatralnej.

W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii. Prosimy śledzić facebooka i instagram Filharmonii.

Koncert z cyklu "Garden Party u Karola 4"

Miejsce: Park im. Jerzego Waldorffa

Sfinansowano ze środków Miasta Słupska.