POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA 
im. Wojciecha Kilara

Koncert Karnawałowy. BO TO SIĘ ZWYKLE TAK ZACZYNA CZYLI OD PIOSENKI DO MUSICALU

Piątek, 7 lutego 2020 godz. 19:00

Bo to sie zwykle tak zaczyna... czyli od piosenki do musicalu”

„ Bo to sie zwykle tak zaczyna...” to koncert, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Popularne piosenki, jak Powróćmy jak za dawnych lat, Nigdy więcej, Dumka na dwa serca obok tak doskonale znanych tytułów musicalowych: My fair Lady, Chicago, West Side Story, Mamma mia, Upior w operze tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości tocząca się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet w więzieniu.

Udział znakomitych artystów znanych z takich scen i estrad, jak m.in. Opera Wrocławska , Teatr Muzyczny ROMA , Teatr Muzyczny w Lublinie, Opera Narodowa w Warszawie, Teatr Wielki w Poznaniu, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Rampa w Warszawie a także Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego, którzy występują z towarzyszeniem chóru i orkiestry gwarantuje znakomita zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

Znakomitej muzyce towarzyszy oryginalna oprawa sceniczna, która stanowią nie tylko elementy wystroju, lecz również pieczołowicie wkomponowane fragmenty filmów i animacje. Koncert ten, dzięki idealnie dobranemu repertuarowi, może być doskonałym mostem łączącym widzów wszystkich pokoleń.

Zapraszamy do spędzenia niezwykłego muzycznego wieczoru, wysłuchania najpiękniejszych melodii, które zna cały świat. 

Obsada :
Elzbieta KACZMARCZYK, Tomasz JANCZAK, Joanna KRĘŻEL, Julia IWASZKIEWICZ, Agnieszka TYRAWSKA, Dariya LAHOTSKA, Paulina JANCZAK, Julia BEDNARZ, Agnes ŁAZAROWICZ, Leopold STAWARZ, Rafał WRÓBLEWSKI, Tomasz MAZUR.
 
Szymon MAKOWSKI /dyrygent/