Karolina Cicha solo

19 sierpnia 2018 r. godz. 12:00

KAROLINA CICHA SOLO - MULTIINSTRUMENTALNIE

Instrumentów jest kilka, artystka - jedna. Obsługuje często kilka instrumentów naraz. Przy klawiaturze fortepianu, z akordeonem na ramionach, z samplerem perkusyjnym, który obsługuje stopami, sprawiać może chwilami wrażenie wielkiego muzycznego organizmu. Czysta ekspresja i groove. Kobieta – orkiestra? Do tego wszystkiego główny bohater imprezy: głos, czasem zapętlany looperem, innym razem, pełniący rolę perkusji.

Oryginalność artystki docenili organizatorzy najbardziej prestiżowych festiwali w Polsce i za granicą. Festiwale o różnorodnych profilach: od piosenki estradowej (Opole) poprzez piosenkę artystyczną i poetycką (Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie), alternatywną scenę rockową (Heineken Opener), aż po muzykę etniczną i tradycyjną (Womex, Nowa tradycja, TFF Rudolstadt, Sinnes Festival, Skrzyżowanie Kultur, Ethnoport).

Koncert z cyklu "Garden Party u Karola 3"

Miejsce: Park im. J. Waldorffa

Zrealizowano ze środków Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego.