POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA
im. Wojciecha Kilara

Garden Party u Karola 5 - Słupska Sinfonietta p/d Macieja Banachowskiego. Najpiękniejsze piosenki.

Niedziela, 30 sierpnia 2020 godz. 12:00

Na koncert Słupskiej Sinfonietty, która zakończy cykl koncertów „Garden Party u Karola”, złożą się utwory wokalno-instrumentalne wybrane z różnych programów tej orkiestry. Wszystkie piosenki zaaranżował Maciej Banachowski, który poprowadzi także zespół Sinfonietty. Nazwiska wokalistek i wokalistów oraz pełny program koncertu podamy w późniejszym terminie.

W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii. Prosimy śledzić facebooka Filharmonii.

Koncert z cyklu "Garden Party u Karola 5"

Miejsce: Park im. Jerzego Waldorffa

Sfinansowano ze środków Miasta Słupsk w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa dla uczestników koncertów plenerowych pn. Garden Party u Karola w Parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce w galerii poniżej.