Garden Party u Karola 5 - CRAS ES NOSTER, Grzegorz Chwieduk z zespołem

5 lipca 2020 r. godz. 12:00

Garden Party u Karola 5 - CRAS ES NOSTER ( z łac. Jutro jest nasze)

Grzegorz Chwieduk z zespołem

Na koncercie usłyszymy autorskie kompozycje do tekstów Grzegorza Chwieduka w aranżacjach zespołu występującego w następującym składzie: Józef Budrewicz (banjo), Grzegorz Chwieduk (śpiew, gitara), Jan Gołecki (perkusja), Piotr Pendzich (skrzypce), Piotr Staszewski (akordeon, fletnia Pana, harmonijka ustna), Andrzej Strzykowski (gitara basowa), Roman Krężołek ( gitara prowadząca).

Zespół zaprezentuje muzykę różnorodną gatunkowo - od bluesa po tango - okraszoną wysmakowaną poezją.

W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii. Prosimy śledzić facebooka Filharmonii.

Koncert z cyklu "Garden Party u Karola 5"

Miejsce: Park im. Jerzego Waldorffa

Sfinansowano ze środków Miasta Słupsk w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa dla uczestników koncertów plenerowych pn. Garden Party u Karola w Parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce w galerii poniżej.