Sinfonia Baltica
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara

BRIAN HEAD WELCH - spotkanie z gitarzystą zespołu KORN

Wtorek, 15 sierpnia 2017 godz. 14:00

POZNAJ HISTORIĘ ŻYJĄCEJ LEGENDY KORN

BRIAN HEAD WELCH - SPOTKANIE Z GITARZYSTĄ PRZED KONCERTEM KORN W RAMACH FESTIWALU LEGEND ROCKA


Poznasz historię gwiazdy rocka i członka jednego z najbardziej znanych zespołów metalowych na świecie. Inspirujące spotkanie, które może kompletnie zmienić twoją perspektywę na zespół i na Briana. Opowieści, w których przeplata się brutalność z łagodnością, przegrane z wygranymi i rozpacz ze szczęściem bez wątpienia wpłyną na twoje życie.

 

Brian Head Welch w 2007 roku wydał autobiografię "Zbaw Mnie Ode Mnie Samego", która spotkała się z ogromnym uznaniem i znalazła się na liście bestsellerów New York Times. Muzyk angażuje się również w działalność charytatywną. Po wycofaniu się z show-biznesu, Welch adoptował w Indiach 212 dzieci i założył sierociniec w Baligerii. Jak stwierdził: "Otworzyły mi się oczy na los dzieci żyjących na ulicach. Uświadomiłem sobie, że muszę im pomóc".

___________________________________________________________________

Miejsce: Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, ul. Jana Pawła II 3, Słupsk

Data: 15.08.2017

Godzina: 14:00

Wstęp: 5 zł

Po spotkaniu uczestnicy będą mieli możliwość zrobić sobie zdjęcie z gościem

Bilety można nabyć w kasie filharmonii lub online

Więcej informacji: http://facebook.com/events/126658741272301/

Organizator: Fundacja Filar Nadziei

Partnerzy: Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Steiger Polska

Patron medialny: Radio FAMA

___________________________________________________________________

KORN to amerykańska grupa grająca alternatywny metal z różnymi elementami pochodzącymi z innych gatunków muzycznych. Powstała w Kalifornii w 1993 r. Aktualny skład grupy tworzą: gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch, basista Reginald „Fieldy” Arvizu, perkusista Ray Luzier i charyzmatyczny wokalista Jonathan „JDevil” Davis.

 

Do tej pory KORN nagrał 12 płyt, które sprzedały się w nakładzie prawie 40 milionów sztuk. Osiem albumów KORN ma status platynowych płyt, a wszystkie ich płyty znalazły się w Top 10 najbardziej prestiżowej listy „Top 200” amerykańskiego tygodnika Billboard. “Life Is Peachy”, “Follow The Leader” czy “Untouchables” to albumy, które przeszły już do klasyki. Grupa dostała 2 nagrody Grammy m.in. za video do utworu „Freak On The Leash”. Autorem tekstów w zespole jest wokalista Jonathan Davis. Brian Head Welch odszedł z zespołu w 2005 roku, aby w lutym 2013 powrócić do składu. W tym samym roku wydał z grupą płytę The Paradigm Shift