Bajki muzyczne

26 maja 2019 r. godz. 12:00
Bilety 20/15 zł

Zapraszamy do spędzenia Dnia Mamy z Polską Filharmonią Sinfonia Baltica im.Wojciecha Kilara w niedzielę, 26 Maja. Dla Mam i młodych melomanów mamy bajkę muzyczną Piotruś i WIlk Siergieja Prokofiewa oraz suitę z baletu Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego. Orkiestrę Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica  im.Wojciecha Kilara poprowadzi Ruben Silva, opowie Wojciech Marcinkowski!

Wojciech Marcinkowski - ukończył Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Filii we Wrocławiu na kierunku aktorstwo dramatyczne. Od ponad roku związany z Nowym Teatrem im. Witkacego w Słupsku. Półfinalista Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Posiada tytuł Drugiego Wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie B. Można go zobaczyć w serialu „Artyści” Moniki Strzępki oraz filmach takich jak „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego, „Panie Dulskie” Filipa Bajona, oraz krótkometrażowym filmie „Lato” Aleksandry Mazoń.