POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA 
im. Wojciecha Kilara

40-lecie Akademii Pomorskiej w Słupsku

Piątek, 5 czerwca 2020 godz. 19:00

Koncert 40-lecie KATEDRY SZTUKI MUZYCZNEJ / INSTYTUTU MUZYKI AKADEMII POMORSKIEJ W SŁUPSKU odwołany.

 

W związku ze stanem epidemii, koncerty:
"Pożegnanie Zimy" (13.03.2020), "Powitanie Wiosny" (20.03.2020), "Mozart- Requiem w 15. rocznicę śmierci Jana Pawła II" (02.04.2020) oraz "LA TRAVIATA" (24.04.2020) są ODWOŁANE. Koncerty "CAFE BODO" oraz "Bajkowa Niedziela- Krasnoludki lubią nutki" odbędą się w nowym sezonie artystycznym 2020/2021. 

Zwrotów dokonujemy w takiej formie w jakiej bilety zostały zakupione (gotówka, karta, przelew) w kasie filharmonii OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00-13.00.

NIEPRZEKRACZALNY TERMIN ZWROTÓW BILETÓW NA KONCERTY ORKIESTRY: 30.06.2020r. 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informujemy że jest już dostępny internetowy zwrot biletów. W tym celu należy przesłać na adres impresariat@sinfoniabaltica.pl:
1. czytelny skan paragonu i biletu (w przypadku braku paragonu- tylko skan biletu),
2. informację o ilości biletów do zwrotu,
3. imię i nazwisko oraz dokładny adres wraz z kodem pocztowym,
4. numer kontaktowy,
5. numer rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot.
INTERNETOWY ZWROT BILETÓW OBOWIĄZUJE TYLKO NA ODWOŁANE WYDARZENIA Z UDZIAŁEM ORKIESTRY. 

 

Katedra Sztuki Muzycznej (Instytut Muzyki) od 40 lat prowadzi studia na kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Przez ten czas wykształcił kilkuset absolwentów w różnych zawodach związanych z muzyką – nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, wykonawców, dyrygentów chórów, instruktorów muzycznych. Kadrę Instytutu stanowi dwudziestu pracowników naukowo-dydaktycznych, w tym czterech profesorów, dwóch profesorów wizytujących i ośmiu doktorów. Wykładowcy Instytutu to czynni muzycy, koncertujący w kraju i zagranicą. Współpracują z ośrodkami w Niemczech, na Ukrainie, w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Japonii.

Jubileuszowy koncert będzie zaprezentowaniem dorobku artystycznego wykładowców, absolwentów i studentów kierunku muzycznego Akademii Pomorskiej z Orkiestrą Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara. Usłyszymy kompozycje m.in. Georga Gershwina, Ferenca Liszta, Andrzeja Cwojdzińskiego, Ennio Morricone, Marka Czerniewicza i Moniki Zytke.

Wystąpią wykładowcy: Dariusz Domański, Katarzyna Chacińska, Tomasz Giczewski, Dorota Gieruszczak, Wiesław Helinski, Łukasz Jankowski, Bogumiła Kaczyńska, Andrzej Kwiczała, Piotr Mach, Ewa Misiewicz, Jarosław Nyc, Zdzisław Pawiłojć, Mirosław Pawlak, Zdzisław Siadlak, Przemysław Sysojew-Osiński, Tadeusz Formela i Monika Zytke oraz absolwenci i studenci Katedry Sztuki Muzycznej.

Soliści, Zespoły, Chór, Choreografia oraz Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara.