Praca - nabór na stanowisko: Organizator imprez artystycznych-promocja

Utworzono: 14-07-2021

  Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara w Słupsku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Organizator imprez artystycznych - promocja

Miejsce pracy: Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara w Słupsku

 Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat);
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wielozadaniowość;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność i uczciwość, nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • podstawowa znajomość programów graficznych
  • znajomość obsługi social-mediów oraz administrowania strony www

Obowiązki:

  • udział w tworzeniu i realizacji promocyjnych strategii Filharmonii;
  • tworzenie tekstów promocyjnych dotyczących przedsięwzięć realizowanych przez Filharmonię;
  • przygotowywanie niestandardowych działań promocyjnych;
  • zarządzanie kampaniami reklamowymi w sieci internetowej, w tym w mediach społecznościowych;
  • współpraca z fotografami i ekipami filmowymi;
  • komunikacja wewnętrzna;
  • projektowanie linii graficznych lub wizualnych opraw wydarzeń promocyjnych;
  • udział w procesie realizacji produktów promocyjnych (ulotek, folderów, etc.);
  • reprezentowanie Filharmonii w działaniach promocyjnych i reklamowych;
  • rozpowszechnianie i promowanie działalności Filharmonii;
  • prowadzenie bazy kontaktów oraz utrzymywanie stałych relacji z kluczowymi partnerami/placówkami;
  • monitorowanie skuteczności działań promocyjnych, analizowanie wniosków i wdrażanie usprawnień;
  • praca nad materiałami promocyjnymi;
  • czuwanie nad kolportażem materiałów promocyjnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • wynagrodzenie w wysokości 2.800,00 zł. brutto/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: office@sinfoniabaltica.pl  do dnia 22.08.2021 r. w formie elektronicznej.