POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA 
im. Wojciecha Kilara

UWAGA! Informacja dotycząca żółtej i czerwonej strefy.

Piątek, 16 października 2020 godz. 12:43

Drodzy Państwo,
w związku z wprowadzonymi od 17 października, na terenie całego kraju, zasadami obowiązującymi w strefach żółtych i czerwonych wydarzenia organizowane przez Polską Filharmonię "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara odbywać się będą zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, jednakże przy ograniczeniu widowni obecnej na sali koncertowej do 25% oraz przy udostępnieniu widzom co czwartego miejsca.

Bilety zakupione do dnia 14 października, na koncerty z udziałem Orkiestry Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara (CAFÉ BODO, BAJKOWA NIEDZIELA – KRASNOLUDKI LUBIĄ NUTKI, LUNA VOICES – ZŁOTA ERA HOLLYWOOD), zachowują ważność, jednak w związku z koniecznością wprowadzenia modyfikacji liczby oraz lokalizacji miejsc w systemie sprzedażowym, numeracja Państwa miejsc może ulec zmianie. Sprzedaż biletów od dnia 15 października prowadzona będzie według aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 października.

Informacje na temat sprzedaży i rezerwacji biletów dotyczących wydarzeń gościnnych (GALA OPEROWA – ARCYDZIEŁA OPERY WŁOSKIEJ I FRANCUSKIEJ, EDYTA GEPPERT – JUBILEUSZ 35 LAT PRACY ARTYSTYCZNEJ, KONCERT: GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ - ALICJA MAJEWSKA, OLGA BOŃCZYK, WŁODZIMIERZ KORCZ, ŁUKASZ ZAGROBELNY, 12 TENORÓW I ONA) zostaną przekazane Państwu w późniejszym terminie.

Czekamy na Państwa z otwartymi (czystymi) ramionami!

Do zobaczenia!