Sinfonia Baltica
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
Słupska Sinfonietta święci 3 Maja

Słupska Sinfonietta święci 3 Maja

Najpopularniejsze pieśni i utwory instrumentalne związane z walkami polskiego oręża na przestrzeni XIX i XX wieku zaprezentują wokaliści i muzycy Słupskiej Sinfonietty. Ich wyboru i opracowania dokonał Maciej Banachowski, który poprowadzi młodzieżową orkiestrę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Parku im. Jerzego Waldorffa o godzinie 12.30.
więcej Środa, 3 maja 2017 godz. 12:30
Koncert Majowy

Koncert Majowy

 30/25 zł
 Tradycyjny Koncert Majowy W programie:  Gabriel Fauré  -  Requiem d-moll op. 48 (opracowanie: Bohdan Jarmołowicz) Richard Wagner - Wstęp do I i III aktu opery Lohengrin
więcej Piątek, 12 maja 2017 godz. 19:00
Swinging with Sinatra

Swinging with Sinatra

 45/40 zł
Koncert składa się z najbardziej znanych i lubianych szlagierów Franka Sinatry, w  interpretacjach młodego wokalisty Jarka Wista z towarzyszeniem zespołu i orkiestry symfonicznej.
więcej Piątek, 26 maja 2017 godz. 19:00
Karnawał zwierząt - koncert Słupskiej Sinfonietty

Karnawał zwierząt - koncert Słupskiej Sinfonietty

 20/15 zł
Popularna kompozycja Camille'a Saint-Saens'a Karnawał zwierząt, która składa się z dwunastu miniatur poświęconych poszczególnym zwierzętom, stała się inspiracją do stworzenia programu skierowanego do najmłodszych odbiorców. 
więcej Niedziela, 28 maja 2017 godz. 12:00
Odgłosy zanikającego świata

Odgłosy zanikającego świata

 35/25 zł
 Odgłosy zanikającego świata to koncert niezwykły i wymykający się jednoznacznej klasyfikacji. Zaprezentowana muzyka stanowi połączenie różnych stylów muzycznych. Odnaleźć w nim można brzmienia bałkańskie, skale i ornamentykę  arabską, muzykę ognistej Andaluzji, ciszę armeńskiego stepu, koloryt Bliskiego i Dalekiego Wschodu. To muzyka, która przemawia do duszy: wzniosła, duchowa, ponadczasowa. Dzieje się tak za sprawą dwójki nietuzinkowych solistów, którzy wystąpią z orkiestrą Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku pod batutą Bohdana Jarmołowicza.
więcej Sobota, 10 czerwca 2017 godz. 19:00
Sopranissimo

Sopranissimo

 40 zł
 SOPRANISSIMO to trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl - urody, pasji i przyjaźni. W pierwszej części wieczoru wokalistki zaprezentują się w repertuarze operowo-operetkowym. Drugą część koncertu wypełnią utwory o lżejszym charakterze. Orkiestrę Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica poprowadzi jej dyrektor BOHDAN JARMOŁOWICZ.
więcej Piątek, 23 czerwca 2017 godz. 19:00