Sinfonia Baltica
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara
Benefis Bohdana Jarmołowicza

Benefis Bohdana Jarmołowicza

 100 zł
 BENEFIS BOHDANA JARMOŁOWICZA                 BOHDAN JARMOŁOWICZ,  długoletni dyrektor Polskiej Filharmonii  Sinfonia Baltica kończy pracę w naszej instytucji. Mimo że na stałe mieszka w Poznaniu, większą część swojego zawodowego życia poświęcił słupskiej orkiestrze i Słupskowi. Koncert benefisowy, który dedykujemy Dyrektorowi, będzie miał charakter retrospektywny. Dlatego zaprosiliśmy artystów-przyjaciół, którzy współpracowali z Jarmołowiczem w ciągu tego okresu. Będzie dużo muzyki, nieprzewidzianych sytuacji i niespodzianki, bez których nie można sobie wyobrazić dobrego benefisu.              Pragniemy dodać, iż będzie to już trzeci benefis organizowany przez naszą instytucję. Mamy także nadzieję, że swoim atrakcyjnym programem i poziomem artystycznym dorówna poprzednim dwóm, które były bardzo udane i długo wspominane przez uczestników i słuchaczy. 
więcej Piątek, 15 grudnia 2017 godz. 19:00
Koncert kolędowy na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku

Koncert kolędowy na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku

 30 zł
 Koncerty charytatywne na rzecz słupskiego Hospicjum stały się stałym elementem działalności Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica”. Tegoroczny koncert odbędzie się 19 grudnia o godz. 19.30 w Kościele Mariackim. Na jego program złożą się najpiękniejsze polskie kolędy opracowanie przez dyrektora filharmoników Bohdana Jarmołowicza i młodego studenta dyrygentury, Macieja Banachowskiego. Będą także pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata.        Wystąpią słupskie chóry: Młodzieżowy Chór „Fantazja” z II LO i Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. przygotowane przez p. Liliannę Zdolińską oraz Młodzieżowy Chór „Kantele” z I LO i Chór Związku Nauczycielstwa Polskiego „Academia Musica” przygotowane przez p. Jolantę Otwinowską. Z chórami wystąpią soliści-wokaliści. Wszystkim akompaniować będzie orkiestra Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza i Macieja Banachowskiego. Koncert poprowadzi p. Jolanta Krawczykiewicz.
więcej Wtorek, 19 grudnia 2017 godz. 19:30
Koncert sylwestrowy

Koncert sylwestrowy

 130 zł
Zachęcamy do spędzenia wieczoru sylwestrowego z naszą orkiestrą oraz solistami: Sonią Warzyńską (sopran) oraz Tomaszem Traczem (tenor). Wykonają dla Państwa arie i duety z oper i operetek oraz przeboje musicalowe. Orkiestrę Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" poprowadzi Bohdan Jarmołowicz.
więcej Niedziela, 31 grudnia 2017 godz. 20:00
Let's dance

Let's dance

 40/35 zł
Wykonawcy: Jack Feureisen (UK) - śpiew Kelly Greenhalgh (UK) - śpiew Orkiestra PF Sinfonia Baltica  Bohdan Jarmołowicz - dyrygent Program: Utwory z brytyjskich i amerykańskich musicali oraz przeboje z repertuaru wykonawców muzyki pop  
więcej Piątek, 12 stycznia 2018 godz. 19:00
Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki

 75 zł
 Już 13 stycznia  wyjątkowe 10 lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego, który powali Was swoim niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym talentem. Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.  
więcej Sobota, 13 stycznia 2018 godz. 20:00
Raz Dwa Trzy - Młynarski

Raz Dwa Trzy - Młynarski

 95 zł
10 czerwca 2017 roku mija 10 lat od nagrania przez zespół "RAZ, DWA, TRZY” kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”. Album, który powstał we współpracy z Wojciechem Młynarskim zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz otrzymał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop. Zespół RAZ, DWA, TRZY od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju. Dla upamiętnienia Mistrza Wojciecha jak i z okazji jubileuszu nagrania płyty, Zespół planuje przypomnieć publiczności piosenki Wojciecha Młynarskiego w trakcie wyjątkowego cyklu koncertów.
więcej Niedziela, 14 stycznia 2018 godz. 19:00
Mężczyźni wolą brunetki

Mężczyźni wolą brunetki

 35/30 zł
Wykonawcy: Małgorzata Chruściel - śpiew Adela Konop - śpiew Bohdan Jarmołowicz - dyrygent Orkiestra PF Sinfonia Baltica W programie  Złote przeboje cz. 2
więcej Piątek, 26 stycznia 2018 godz. 19:00